Crystal Golf Solitaire

Crystal Golf Solitaire - Další originální odbourávačka, která vás chytne a nepustí. Přemísťujte kostky z místa na místo tak, aby vznikaly skupinky alespoˇm po pěti kostkách. Ty potom zmizí. Pak jsou tu bonusovky.  Je to srdce, které přebarví všechny okolní kostky a bouchací kostky, které po vytvoření skupinky zničí všechno v okolí.přidáno: 02. 01. 2012
Spuštěno: 18195x z toho tento týden: 7882x

Zahraj.net >> Karetní hry >> Crystal Golf Solitaire


Handless Millionaire
Handless Millionaire
Shop Empire - Vítejte v malém obchůdku s koláči, ve kterém se budete snažit co nejrychleji splnit přání vašich zákazníků. Na začátku to bude jednoduché, ale postupně bude přibývat nejrůznějších laskominek, které budete moci servírovat. Čím budete rychlejší, tím větší dýško získáte.
Shop Empire
Chain Of Fire - Odpálit bombu je jednoduché. Zapálíte doutnák a za chvíli přijde výbuch. V této hře jsou ovšem bomby směrované a vybuchují jen v určitém směru. A vašim úkolem je bomby poskládat tak, aby vybouchly úplně všechny.
Chain Of Fire
Randys Empire - Randy pracoval pro mafiánského bose velkého Bena a plně se angažoval ve všech jeho špinavých zločinech. Při jedné předávce drog však zasáhla policie a Randy chránil svého šéfa vlastním životem. Ten utekl a Randyho zatkla policie. Místo toho, aby Randymu jeho šéf pomohl, tak mu unesl přítelkyni a teď je na Randym, aby se co nejrychleji dostal z vězení, osvobodil svou milou a ještě si se šéfem srovnal účty.
Randys Empire
Ignite People on Fire
Ignite People on Fire